Rodinné hřiště

Zhotovitel návrhu
Ideový návrh
2023
Sdílet

Novinka pro rok 2024
Všimli jste si, že běžná dětská hřiště vůbec nepočítají se zapojením dospělých? Hlavní myšlenkou rodinného hřiště je aktivní propojení světa dětí a dospělých. Multigenerační hra je postavena na stanovištích, která vyžadují kooperaci dítěte a dospělého. Návštěvníci tak mohou zažívat nejen hravé měření sil, ale i opojný pocit společného vítězství.
Rodinné hřiště tvoříme jako originál na míru každé lokalitě. Herní prvky jsou přizpůsobeny nejen dětem, ale také dospělým a seniorům. Kladou důraz na pestrost nabídky – prolézačky, houpačky a terénní výzvy pro ty, kdo se chtějí hýbat. Na kreativce čekají neobvyklá tvůrčí stanoviště. Hračičky nadchnou mechanické prvky a logické hry. Herní prvky vybízejí k objevování všemi smysly, rozvíjí představivost, zvídavost i motoriku dětí i dospělých.
Rodinné hřiště může originální stanoviště propojit do většího herního celku pomocí napínavých příběhů, propagačních předmětů a moderních technologií otevírajících návštěvníkům další dimenze hraní. Může být také technicky přizpůsobeno variabilním požadavkům v denním a nočním režimu. Ke každému hřišti zajišťujeme certifikaci.

Vašim snům dáme konkrétní tvar, nasadíme křídla a postavíme je pevně nohama na zem. Vzlétnou samy.
Copyright ©2023 Ateliér Unipark s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Sídlo firmy

Životského 4453/15, 618 00 Brno
T. +420 722 943 213
E. info@atelierunipark.cz

Chcete se potkat?