Zábavní areál Funpark Most se nachází uprostřed městského parku Šibeník a nabízí zajímavé společné aktivity pro děti, dospělé i seniory. Hlavním prvkem areálu je 3D bludiště s visutými lávkami a přestupními domečky, které umožňují na spletité trase horizontální i vertikální přechody. Obtížnost překážek 3D bludiště ve výšce 3,5 – 10 m nad okolním terénem je odstupňována jednotlivými patry. Atrakce s 24 typy překážek ve třech výškových úrovních je v současnosti největším 3D bludištěm v České republice. 

Výškovou dominantu zábavního parku tvoří 25 m vysoká vyhlídková věž s ocelovou konstrukcí, točitým schodištěm a dřevěným opláštěním. V centru 3D bludiště se nachází odpočinková zóna v podobě velké dřevěné platformy s venkovním posezením, prodejním kioskem a hygienickým zázemím. V její bezprostřední blízkosti je pak umístěno volně přístupné dětské hřiště s houpačkami a nízkými lanovými překážkami. 

3D bludiště s vyhlídkovou věží v Mostu se v anketě Dřevěná stavba roku 2020 umístilo na 1. místě v kategorii Dřevěné konstrukce – realizace.

Areál Fajnpark Most nadále rozšiřujeme o další rodinné atrakce (např. síťové hřiště).

3D bludiště Most

Zadavatelměsto Most
Zhotovitel návrhuAteliér Unipark s.r.o.
Studie2017
Realizace2019
Tagy3D bludiště, zábavní park, atrakce, rodinný areál, největší 3D bludiště, dobrodružná atrakce, Funpark Most

Vašim snům dáme konkrétní tvar, nasadíme křídla a postavíme je pevně nohama na zem. Vzlétnou samy.


Ateliér Unipark s.r.o.
Životského 4453/15, 61800 Brno


T. +420 722 943 213E. info@atelierunipark.cz