3D bludiště Most

Zadavatel
město Most
Zhotovitel návrhu
Studie
2017
Realizace
Sdílet

Studie 3D bludiště Most rozšířila nabídku zábavního areálu Funpark Most, který se nachází uprostřed městského parku Šibeník. Nabízí zajímavé společné aktivity pro děti, dospělé i seniory. Třípatrové 3D bludiště s visutými lávkami a přestupními domečky, které umožňují na spletité trase horizontální i vertikální přechody, se stalo největší atrakcí tohoto druhu v ČR. Obtížnost 24 překážek 3D bludiště ve výšce 3,5 – 10 m nad okolním terénem je odstupňována jednotlivými patry.

Výškovou dominantu zábavního parku tvoří 25 m vysoká vyhlídková věž s ocelovou konstrukcí, točitým schodištěm a dřevěným opláštěním. V centru 3D bludiště se nachází odpočinková zóna v podobě velké dřevěné platformy s venkovním posezením, prodejním kioskem a hygienickým zázemím. V její bezprostřední blízkosti je pak umístěno volně přístupné dětské hřiště s houpačkami a nízkými lanovými překážkami.

3D bludiště s vyhlídkovou věží v Mostu se v anketě Dřevěná stavba roku 2020 umístilo na 1. místě v kategorii Dřevěné konstrukce – realizace.

Areál Fajnpark Most nadále rozšiřujeme o další rodinné atrakce (např. síťové hřiště).

Vašim snům dáme konkrétní tvar, nasadíme křídla a postavíme je pevně nohama na zem. Vzlétnou samy.
Copyright ©2023 Ateliér Unipark s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Sídlo firmy

Životského 4453/15, 618 00 Brno
T. +420 722 943 213
E. info@atelierunipark.cz

Chcete se potkat?