Herní sochy

Zhotovitel návrhu
Ideový návrh
2019-2023
Studie
2019-2023
Sdílet

Herní sochy představují specifickou oblast tvůrčí práce architektů Ateliér Unipark s.r.o. Vždy se jedná o originální návrhy klientům na míru s myšlenkou rozšířit možnosti interakce uživatelů o nové, netradiční prvky s přesahem.

Herní sochy oslovují svou velikostí, proporční věrností, výtvarným zpracováním i nabídkou aktivit. Možnost vše prozkoumat a otestovat probouzí v uživatelích přirozený zájem a radost z objevování. 

Na základě individuální práce s vizí klienta a rozvíjení myšlenky bývají zasazené do širšího kontextu. Často jsou doplněné o interaktivní hry s příběhem, prvky překvapení i aktivity stimulující více oblastí osobnostního rozvoje.  Jejich součástí může být malá lezecká stěna, prolézačka, skluzavka, herní domeček, balanční prvky, smyslové hry, multimediální prezentace, interaktivní herní prvky, edukativní aktivity, hry na rozvoj individuálních i skupinových dovedností. 

Herní sochy jsou originální dominantou dětských hřišť, expozicí zoologických zahrad nebo odpočinkových zón zábavních parků a jiných turisticky zajímavých lokalit, kde přitahují žádanou pozornost a zájem uživatelů všech věkových kategorií. 

Vašim snům dáme konkrétní tvar, nasadíme křídla a postavíme je pevně nohama na zem. Vzlétnou samy.
Copyright ©2023 Ateliér Unipark s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Sídlo firmy

Životského 4453/15, 618 00 Brno
T. +420 722 943 213
E. info@atelierunipark.cz

Chcete se potkat?