Herní sochy představují specifickou oblast tvůrčí práce architektů Ateliér Unipark s.r.o. Vždy se jedná o originální návrhy klientům na míru s myšlenkou rozšířit možnosti interakce uživatelů o nové, netradiční prvky s přesahem. Herní sochy oslovují svou velikostí, proporční věrností, výtvarným zpracováním i nabídkou aktivit. Možnost vše prozkoumat a otestovat probouzí v uživatelích přirozený zájem a radost z objevování. 

Na základě individuální práce s vizí klienta a rozvíjení myšlenky bývají herní sochy zasazené do širšího kontextu. Často jsou doplněné o interaktivní hry s příběhem, prvky překvapení i aktivity stimulující více oblastí osobnostního rozvoje.  

Jejich součástí může být malá lezecká stěna, prolézačka, skluzavka, herní domeček, balanční prvky, smyslové hry, multimediální prezentace, interaktivní herní prvky, edukativní aktivity, hry na rozvoj individuálních i skupinových dovedností. 

Na zakázku navrhované herní sochy Ateliér Unipark s.r.o. jsou originální dominantou dětských hřišť, expozicí zoologických zahrad nebo odpočinkových zón zábavních parků a jiných turisticky zajímavých lokalit, kde přitahují žádanou pozornost a zájem uživatelů všech věkových kategorií. 

Herní sochy

Zhotovitel návrhůAteliér Unipark s.r.o.
Studie2019 - 2022
Tagyherní socha, dětské hřiště, zábavní atrakce, zoo stavby, zábavní park, tematické hřiště

Vašim snům dáme konkrétní tvar, nasadíme křídla a postavíme je pevně nohama na zem. Vzlétnou samy.


Ateliér Unipark s.r.o.
Životského 4453/15, 61800 Brno


T. +420 722 943 213E. info@atelierunipark.cz